Yüce Türk Milletimizin Demokrasi Destanını alkışlıyoruz

  • Yazının Tarihi: 19 Temmuz 2016
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Derneği olarak ilk günden itibaren Devletimizin başı olan Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyarak Demokrasimize sahip çıkmak için görevli olanlar 112 ve UMKE görevleriyle olmayanlar ise sivil olarak Devletimizin yanında olduk.

Bu süreçte üzerine düşeni yapan tüm meslektaşlarımızla gurur duyduğumuzu ifade etmek isteriz.

Ama asıl gurur kaynağımız yüce türk milletine sonsuz teşekkürler…

Biz üzerimize düşeni, halkımızın sağlık tedbirlerini layıkıyla yapmaya çalışan sağlık çalışanlarıyız. Hep diyoruz ya ‘Hayat kurtarmak ekip işidir’ diye, Yüce Türk milletinin Demokrasi için vatanına sahip çıkması vatan mevzu bahis olunca görüş ayrılıklarının bir kenara bırakıp aynı hedef için bir ekip çalışması ile kalkışmacılara karşı durmasını takdire şayan bir destandır.

 

Yüce Türk Milleti biz 112 acil sağlık çalışanları olarak sizlere yardıma geldiğimiz de dualarınızı bizden esirgemeyip ALLAH sizden razı olsun evladım diyorsunuz ya, Biz sizden razıyız ama bu elim olayda gösterdiğiniz bu kahramanlıktan dolayı asıl ALLAH sizlerden razı olsun. Bu vesile ile vatanına ve milletine şiddet uygulayıp vatandaşlarımızı güvenlik görevlilerimizi yaralayan şehit eden bu canilerin layık oldukları cezaları almalarını diliyoruz.
Vatan savunmasında yaralananlarımıza acil şifalar diliyor yaşamını yitiren şehitlerimize rahmet yakınlarına ve Aziz Türk milletimize başsağlığı diliyoruz.

TAPDER Yönetim Kurulu

Anahtar Kelime:

Bir Yorum Yazın

İL BAŞKANLIKLARI

tapder-harita tapder-harita
tapder-Mobil

Arşivler