TAPDER’den Sağlık Meslek Lisesi Öğrencilerine Eğitim

  • Yazının Tarihi: 10 Kasım 2015
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Acil Tıp Teknisyeni öğrencileriyle buluşan TAPDER, öğrenciler ile kısa süreli soru cevap şeklinde toplu görüşlerle fikirler bildirilip faydalı bir tanışma gerçekleştirdi.

Eğitimde ATT Eğitmeni Sezgin Atalay tarafından Kardiyo-Pulmoner Resusitasyon(CPR) teorik ve uygulamalı eğitim gerçekleştirildi. TAPDER Eğitime katılan öğrencilerin memnuniyetini kazandı.
Çorum Özel Rehşa Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Sinan Erbil, tüm ATT ve Paramedik Derneği’ne öğrencilere verilen eğitim için teşekkürlerini sundu.

TAPDER öğrenci komisyonu kurulurken Acil Tıp Teknisyenliği ve Paramedik öğrencilerinin, sosyal, kültürel ve mesleki gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerin sorunlarının çözümüne yardımcı olmak, öğrencilikten başlayarak birlik ve beraberliği göstermek amacıyla yola çıkıldığı ve eğitimlere devam edileceği bildirildi.

TAPDER İl Başkanı Murat Alaçam,’’Eğitimde bizlere destek ve yardımlarından dolayı Okul Müdürü Sinan Erbil’e, Öğretmenler Sevil Uzeli, Melek Mayacı, Serme Çalışkaner’e teşekkür ederiz’’ diyerek başka eğitimlere devam edeceklerini bildirdi.

 

TAPDER Çorum İl Başkanlığı

Anahtar Kelime: , , ,

Bir Yorum Yazın

İL BAŞKANLIKLARI

tapder-harita tapder-harita
tapder-Mobil

Arşivler