TAPDER Demokrasi Nöbetinde

  • Yazının Tarihi: 30 Temmuz 2016
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Çorum’da Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) tarafından düzenlenen darbe girişimine tepkiler sürüyor.
Darbe girişiminin gerçekleştirildiği 15 Temmuz gecesinden bugüne kadar vatandaşlar meydanlarda demokrasi nöbetleri tutarken, sivil toplum kuruluşları da çeşitli etkinlikler düzenliyor. Tüm Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedik Derneği (TAPDER) Çorum Şubesi, Hürriyet meydanında düzenlenen demokrasi mitingine katıldı.
Çorum Belediyesi önünde stant açarak, “Cankurtaranlardan ülkeyi kurtaranlara ikramımızdır” yazılı bir pankart asan TAPDER üyeleri, vatandaşlara gece boyunca lokma tatlısı ikram etti. Aileleriyle birlikte ellerinde Türk bayraklarıyla alana gelen TAPDER üyeleri, demokrasi nöbetine destek verdi.
TAPDER Başkanı Murat Alaçam, milli iradeye kast edenlerin her zaman karşısında olacaklarını belirterek, “Cankurtaranlar olarak ülkenin birlik, beraberlik ve huzuru için bir araya geldik. Gün bir ve beraber olma günü. TAPDER olarak, demokrasimize sahip çıkıyor ve ülkemizin bütünlüğü ve birliği için meydanlarda nöbet tutan kahraman milletimize destek oluyoruz. Şehitlerimize yüce Allah’tan rahmet gazilerimize acil şifalar dilerken bizi yalnız bırakmayan İl sağlık Müdürü İsmail Yücel, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Yaşar Anaç, memur Sen Başkanı Ahmmet Saatçi’ye teşekkür ediyoruz” dedi.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

İL BAŞKANLIKLARI

tapder-harita tapder-harita
tapder-Mobil

Arşivler