TAPDER Çorum’a Anlamlı Hediye

  • Yazının Tarihi: 6 Şubat 2015
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

TAP-DER(Tüm Att ve Paramedikler Derneği), Yağmur Damlası Derneği’ni ziyaret etti. Dün gerçekleştirilen ziyarete TAP-DER Çorum Şubesi Başkanı Murat Alaçam, TAP-DER Çorum Şubesi Başkan Yardımcısı Rüstem Özer Ertuğral ve Mehmet Avcu katıldı.
TAP-DER Çorum Şubesi Başkanı Murat Alaçam, ziyarette yaptığı konuşmada, “ Sağlıkçı arkadaşlarımızla konuştuk. Yardıma muhtaç vatandaşlarımız için elimizde bulunan eşyalarımızı düzenli bir şekilde topladık ve paketledik. Sonrasında da ihtiyaç sahiplerine dağıtılması için Yağmur Damlası Derneğine bağışladık. Önümüzdeki günlerde de bağışlarımızı elimizden geldiğince sürdüreceğiz. Bize yardım etme imkanı verdiği için Yağmur Damlası Derneği’ne teşekkür ederiz” dedi.
Ziyaretten duyduğu mutluluğu dile getiren Yağmur Damlası Derneği Başkanı Ahmet Sözüdoğru ise derneğin ileriye dönük çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Daha sonra Yağmur Damlası Derneği Başkanı Ahmet Sözüdoğru tarafından içerisinde Arapça yazıyla Kanuni Sultan Süleyman’a ait olan ‘Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi. Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi’ yazılı tablo hediye etti.

Anahtar Kelime: ,

Bir Yorum Yazın

İL BAŞKANLIKLARI

tapder-harita tapder-harita
tapder-Mobil

Arşivler