11 Şubat ATT-PARAMEDİK Günü Coşkuyla Kutlandı

  • Yazının Tarihi: 3 Mart 2015
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

11 ŞUBAT ATT-PARAMEDİK BİRLİK BERABERLİK GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Derneği yönetim kurulu olarak ülkemizdeki meslektaşlarımızın aynı dernek çatısında toplamayı hedefledik. Kurulduğumuz günden bu güne kadar birlik beraberlik ruhunu hedefleyerek çeşitli aktiviteler düzenledik. İllerde bizleri temsil eden meslektaşlarımız tam bir uyum içinde çalışarak bizlere doğru yolda ilerlediğimizi gösterdiler.

Bizler aynı ambulansta çalışıyoruz, aynı ortamı paylaşıyor, aynı sıkıntıları zorlukları çekiyorsak aslında bunları aşmak için birlikte hareket etmemiz gerekiyor. Aslında ATT ve PARAMEDİKLER Acil Sağlık Sistemi kayığında birlikte ilerlemekteler eğer bu kayık su alırsa birlikte batar sorun ve sıkıntıları birlikte yaşarız. Bu güne kadar görevini en iyi şekilde yerine getiren bizler halkımıza en iyi hizmeti sunmak adına gece gündüz demeden sürekli kendimizi geliştirerek her zaman daha iyiyi hedefliyoruz, Kurtarmış olduğumuz hayatlar ve halkımızın Acil Sağlık Sisteminden duyduğu memnuniyet tüm meslektaşlarımın işini iyi yaptığının kanıtıdır.

‘’Hayat Kurtaranlar’’ Diye hitap ettiğimiz meslektaşlarımıza oldukça da yakışan bu cümlenin anlamı bizim ekip ruhumuzda gizli aslında. Düzenlemiş olduğumuz 11 Şubat ATT-PARAMEDİK Günü etkinliklerinde aslında bu ekip ruhunu perçinlemeyi hedefliyoruz. Meslektaşlarımıza güzel bir birliktelik ortamı sağlayarak, İş yoğunluğunu bir az olsun üzerlerinden atma fırsatı sağlayıp hem de eski yeni meslektaşlarımızın tanışıp bir birini daha iyi tanıyıp tecrübe aktarımlarını tartışabilecekleri bir ortam hazırlayarak burada yakaladığımız sinerji ile daha iyi bir ekip olmayı hedefliyor bunuda başarabiliyorsak eğer ne mutlu bizlere.

‘’ Gün Sizin Gününüz, Gün Birlik Beraberlik Günü’’ Sloganı ile başlattığımız 11 Şubat ATT-PARAMEDİK Birlik Beraberlik günü bu yılda meslektaşlarımız tarafından geçen yıla nazaran daha çok ilgi görüp sahiplenilerek istediği hedefe ulaştı. İllerdeki arkadaşlarımız bu etkinlikleri düzenlerken tüm sağlık çalışanları ile birlik olmayı da hedefleyerek bir ayrım değil tam bir birliktelik yakaladılar. Gerek organizasyonlar da gerek sosyal medya da birbirlerinin gününü kutlayıp, kardeşlik ve arkadaşlık ortamı içerisin de birbirlerini onore ettiler. Mesleğimizin her zaman birlik beraberlik içinde olması adına çalışmalarımız devam edecek çünkü biz BİRLİKTEN DOĞAN KUVVETİ MESLEĞİMİZ YARARINA KULLANMAK İstiyoruz.

Biz bir fikri ortaya attık bu fikrin adı TAPDER idi. Bu fikir etrafında toplanarak ‘MENFAATİMİZ MESLEĞİMİZ’ diyen illerde bu hedefe öncülük ederek meslektaşlarımızın menfaatlerine hizmet eden kendi vakitlerini bu işe harcayan meslek sevdalısı kardeşlerime huzurlarınızda teşekkür etmek istiyorum.
Öncelikle yönetim kurulunda ki arkadaşlarım Volkan GÜNEŞ, Aydın DERYAL, Süleyman ALTIN, Gülçin YÜKSEL, Mehmet TUNCA, Mehmet PINARBAŞI’ya ve

İllerde bu etkinlikleri düzenlemek için vakit ayıran koşturan, Birlik Beraberlik sağlamak amacıyla kendi koşuşturmalarının yanı sıra geniş katılımlı bu etkinlikleri organize eden;

Toplamda 450 Kişilik Katılımlı Masa tenisi Turnuvası, Paintbaal Turnuvası, Kahvaltı ve Gala Yemeğinden oluşan  etkinlikler düzenleyen Uşak İl başkanımız Emrah SAVAŞ’a.

160 Kişilik katılımlı bir organizasyon düzenleyen Konya İl Başkanımız Ünal DURMAZ,

250 Kişilik katılımlı bir Organizasyon düzenleyen Çorum İl Başkanımız Murat ALAÇAM,

100 Kişilik Katılımlı bir organizasyon düzenleyen Afyonkarahisar İl Başkanımız Merve AYDIN,

200 Kişilik Bir organizasyon düzenleyen Nevşehir-Kayseri İl başkanımız Özgür BOYRAZ’a,

Konya İl yönetimindeki Mustafa KILINÇ, Erdal ULUSAL, Arzu ÖNCÜ, Sabriye AKIN, M.Akif GÖNÜL, Ferdi METİNÖZ, Zekeriya DOĞAN,, Bilal DURMUŞ ve Ali YAVŞANLI’ya.

Çorum İl Yönetimimizdeki Sezgin ATALAY, Rüstem Özer ERTUGRAL, Adnan GENÇ, Recep KARADAŞ, Bedir İslam GÜLER, Sibel HOŞGÖR, Gülay ATEŞOĞLU, Ezgi ATAY, Hatice ÖĞÜTEN ve ARİF gök’e

Afyonkarahisar İl Yönetimindeki Öznur TÜRKYILMAZ, Ahmet ALTINBAŞ ve Büşra ELMA’ya.

Nevşehir Kayseri İl Yönetimindeki Levent BUDAK, Meltem CEBECİ ve Mustafa ÖZKAN’a

TAPDER İL Başkanları ve Yönetimlerine, TAPDER Üyelerine ve Etkinliklerimize katılan tüm meslektaşlarımıza, amacı Birlik beraberlik olan menfaatini mesleği benimsemiş büyük bir aile olduğumuzu gösterdikleri için ayrı ayrı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bu isimlerin yanı sıra düzenlediğimiz etkinliklere katılarak bizleri onurlandıran tüm İdarecilerimize, sosyal medya üzerinden paylaşımlarda bulunarak bize güzel mesajlarıyla destek olan tüm meslektaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Biz Birlik Beraberlik içerisinde BÜYÜK BİR AİLEYİZ.

TAPDER GENEL BAŞKANI
Ertuğrul ERİK

Bir Yorum Yazın

İL BAŞKANLIKLARI

tapder-harita tapder-harita
tapder-Mobil

Arşivler