Menfaatimiz mesleğimiz, Amacımız birlikten doğan kuvveti mesleğimiz yararına kullanmak.

  • Yazının Tarihi: 3 Mart 2016
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Her yıl olduğu gibi mesleğimizin birlik beraberliği için düzenlenen 11 Şubat ATT-PARAMEDİK Günü etkinliklerini, bu yılda düzenlediğimiz çeşitli proğramlarla kutladık.
Bu yıl ki etkinliklerimizi daha sade kutlamalarla yapma kararı aldık.
ülkemizin içinde bulunduğu terör olaylarını üzüntüyle karşılıyoruz. Vatan savunması için yaşamını yitiren aziz şehitlerimizi saygı ve rahmetle anıyorum geride kalanlara sabırlar ve yüce milletimize başsağlığı diliyorum.
İptal ettiğimiz eğlenceler yerine Okuttuğumuz mevlid-i şerifler ile aziz şehitlerimiz adına üzerimize düşen sorumluluğu yerine getiren il başkanlarımıza şükranlarımı sunuyorum.
Terör olaylarının yaşandığı bu bölgelerdeki meslektaşlarımız gerçekten zor şartlarda görev yapmaktalar, ama herbiri hayat kurtarmanın sorumluluğunu hangi koşulda olursa olsun sorumluluk bilinci ile cansiperane yerine getirmekteler.
Böyle gün gece ve etkinlikler bizim için sadece bir vesile, bizler tüm meslektaşlarımızla her zaman bir ekibiz ve koskocaman bir aileyiz.
Son söz olarakta TAPDER Ailesinin öncülerine seslenmek istiyorum;
Ülkemiz ATT ve PARAMEDİKLERİNİN Tek çatıda toplanması fikrine ilk günden beri sahip çıkarak, her geçen yıl yeni neferler kazandırarak büyük bir aile olma yolunda emin adımlarla ilerlemesine hep birlikte şahit oluyoruz.
Mesleğimizi seviyoruz, Vatanımızı çok sevdiğimiz gibi. Bizim yolumuz ‘Hayat Kurtaranların’ yolu, sevincimizde bir üzüntümüzde. Gayemiz birlikten doğan kuvveti mesleğimiz yararına kullanmak olunca, böylesi güzel insanlarda her zaman yanımızda oluyor.
Teşekkürler TAPDER Ailesinin neferleri.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

İL BAŞKANLIKLARI

tapder-harita tapder-harita
tapder-Mobil

Arşivler