Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürüne Ziyaretimizden KASKO Müjdesi Çıktı

  • Yazının Tarihi: 3 Ocak 2015
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Tüm Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Derneği Genel Başkan Ertuğrul ERİK,Genel Başkan Yardımcılarımız,Volkan GÜNEŞ,Aydın DERYAL ve Konya İl Başkanımız Ünal DURMAZ’DAN oluşan heyetimiz; Sağlık Bakanlığı Acil Sağlık Hizmetleri Genel Müdürümüz Sn. Osman Arıkan Nacar’ı ve Daire Başkanlarımızı makamlarında ziyaret etti.

Ziyaretimizde mevcut sıkıntılarımız ve dernek faaliyetleri hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.Her platformda bizlerden desteğini esirgemeyen Genel Müdürümüz Sn.OSMAN ARIKAN NACAR,Ambulans kasko poliçelerindeki kaza sonucu yaralanma,sakatlık ve vefat durumlarında,ambulans kasko sigorta teminatlarının 25 bin TL’den 200 bin TL ‘ye yükseltildiğini belirtti.

Bu kazanım,mesleğimiz içinde hiçbir zaman istemediğimiz ambulans kazaları sonrası 112 personelinin yaşadığı sıkıntıları azaltacağı aşikardır.

Bakanlık ziyaretimizde ayrıca bakanlığımız tarafından standart hale getirilen yeni 112 kıyafetlerinin dağıtımına başlandığı bilgisi verilmiştir.

Ziyaretimize ayrıca 2015 yılında yapılacak dernek faaliyetleri hakkında bilgiler verilmiştir. Ziyaretimiz daire başkanlarımız ile yaptığımız görüşmeler sonunda sona ermiştir.

Anahtar Kelime: , ,

Bir Yorum Yazın

İL BAŞKANLIKLARI

tapder-harita tapder-harita
tapder-Mobil

Arşivler