1.Ulusal Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Kongresi

  • Yazının Tarihi: 1 Eylül 2013
  • Bu Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş:
  • Googleda Paylaş
  • Twitterda Paylaş
  • Facebookta Paylaş

Kurulduğumuz günden itibaren yapmayı hedeflediğimiz ve duyurduğumuz 1. Ulusal Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Kongresini nihayet gerçekleştiriyoruz.

1-3 Kasım 2013 Tarihi Acil Sağlık Sistemi ve biz Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramedik’ler için bir dönüm noktası olmasını hedefliyoruz. Ülkemizde ilk defa Acil Tıp Teknisyenlerini ve Paramedikleri birleştiren derneğimiz, yine bir ilki 1. Ulusal Acil Tıp Teknisyeni ve Paramedik Kongresine ev sahipliği yapacak. Sizlerle beraber bu ilki yaşayacak olmanın gurur ve heyecanı içerisindeyim.

Derneğimiz kuruluşundan itibaren Acil Tıp Teknisyenleri ve Paramediklerin aynı çatıda olması fikri siz değerli meslektaşlarımız tarafından oldukça sempatik ve olumlu karşılandı. TAPDER sizlerin desteği ile illerde hızla yapılandı, Artık herkes tarafından tanınan güçlü bir dernek olma yolunda hızla ilerliyor.

Kuruluşumuzdan itibaren hep şunu söyledik “TAPDER tertemiz bir sayfa, bu sayfaya bizler ne kadar güzel şeyler yazarsak, mesleğimize de bir o kadar katkısı olacaktır”

Her zaman mesleki menfaatlerimizi gözeterek gerekli kurum ve kuruluşlarla sürekli temas halinde olacağız. Bu bağlam da Acil Sağlık Sisteminin içinde olan, bu sisteme gönül vermiş kişi, kurum ve kuruluşlara çağrı yapıyorum. Amacımız biz yaptık oldu değil, Hep birlikte olmak.

Kongremizde Acil Sağlık Sistemini ilgilendiren konular,  Paramedik ve Acil Tıp Teknisyeni mesleğinin şu anki durumu, nereye gittiği ve ileride Sistemdeki yerinin ne olmasından tutun da, Eğitici konulara ve bunların yanında bütünleştirici rol oynayan sosyal etkinliklere kadar zengin içerikli bir program hazırladık.

Programın zenginliğine bakınca hak vereceğiniz üzere,  termalin başkenti Afyon’un tüm İmkanlarını sizlere sunuyoruz.

Her biri bir birbirinden değerli konuşmacıların katılımıyla, termali ve alışveriş imkanını bir arada yaşayacağınız, sıkılmaya fırsatınızın olmayacağı Hepsinden önemlisi de, mesleğimize katkıda bulunmak isteyen bir topluluğun bir arada olacağı kongremiz de görüşmek dileğiyle…

 

Ertuğrul ERİK

TAPDER Yönetim Kurulu Başkanı

Anahtar Kelime: , , ,

Bir Yorum Yazın

İL BAŞKANLIKLARI

tapder-harita tapder-harita
tapder-Mobil

Arşivler